Koła, kółka, zestawy kołowe koła, kółka koła, koło kółka, koła w obudowach, koło kółka, koła w obudowach, zestawy kołowe  koła, w obudowach  kółka, koła, zestawy kołowe  koła, kółka, koło  koła, w obudowach, zestawy kołowe, kółka  kółka, zestawy kołowe  kółka, koła  kółka, koła, w obudowach  w obudowach, zestawy kołowe, koła  koła, kółka, w obudowach, zestawy kołowe  koła
koła, w obudowach, kółka Poprzednia wersja stronyZabi producent kół i zestawów kołowych - strona w języku polskimEnglish versionDeutsche fassungPусский вариант Zabi producent kół i zestawów kołowych - strona w języku czeskim Zabi producent kół i zestawów kołowych - strona w języku słowackim
 koła, kółka, w obudowach
 koła, kółka  koła, w obudowach
 koła, kółka, zestawy kołowe, koło, w obudowach  koła, kółka kółka, w obudowach  kółka  koła  koła, w obudowach  zestawy kołowe, w obudowach, koła kółka, koła, w obudowach  koła, kółka  kółka, w obudowach, koła  kółka, koła  koła, kółka
 koła, kółka
 koła, kółka
  Rolki do wózków paletowych, Proszę wybrać podgrupę Powrót do menu kategorii
Rolki tworzywowe do wózków paletowych »
Rolki aluminiowo-gumowe do wózków paletowych »
Rolki aluminiowo-poliuretanowe do wózków paletowych »

Rolka tworzywowa (poliamidowa) wykorzystywana jest w wózkach paletowych przeznaczonych do pracy na równych i gładkich powierzchniach. Korpus rolki jest jednolity wykonany wtryskowo z poliamidu PA 6 w kolorze naturalnym. Twardość rolki wynosi 130 Mpa. W rolce zastosowano łożysko kulkowe. Zakres temperatury pracy to przedział od -20 do +80°C. Rolka charakteryzuje się wysoką odpornością na ścieranie i uderzenia.

Rolka aluminiowo-gumowa stosowana jest głównie w wózkach paletowych przeznaczonych do pracy na równych i gładkich powierzchniach. Korpus rolki wykonany jest z aluminium. Pełna gumowa opona nie niszczy posadzki. Twardość bieżni wynosi 85° Shore’a. W rolce zastosowano łożysko kulkowe.

Rolka aluminiowo-poliuretanowa stosowana jest głównie w wózkach paletowych przeznaczonych do pracy na równych i gładkich powierzchniach. Korpus rolki wykonany jest z aluminium, pełna poliuretanowa opona nie niszczy posadzki. Twardość bieżni wynosi 85° Shore’a. W rolce zastosowano łożysko kulkowe. Rolka charakteryzuje się wysoką odpornością na uderzenia, ścieranie i zarysowania. Rolki wykazują wysoką odporność na substancje chemiczne.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z resztą produktów naszej oferty.


               W GÓRĘ www.zabi.pl   www.zabi.com.pl   www.zabi.czaniec.pl    koła, kółka