Targi POLAGRA 26-28 września 2022 | POZNAŃ ZAPRASZAMY!

W najbliższym czasie rozpoczną się targi POLAGRA. Będą trwały od 26 do 28 września. Ekspozycja będzie obejmował trzy głóne sektory. 

FOOD przeznaczony jest dla branży spożywczej. To zwiastun trendów konsumenckich, kompleksowy przegląd ofert i promocja polskiej gospodarki. Odwiedza go kilkadziesiąt tysięcy profesjonalistów z całego świata, poszukujących nowości, inspiracji, nastawionych na zawarcie długoterminowych kontraktów.

 

 

Jest to jedno z ważniewjszych wydarzeń w rozwoju nowych perspektyw eksportowych. Wśród wystawców znajdują się menedżerowie sieci handlowych oraz hurtowni, dystrybutorzy i importerzy żywności spoza Polski którzy mogą wziąć udział w targach na bardzo preferencyjnych warunkach.

FOODTECH - fabryka żywności, w której można zobaczyć działanie całych linii produkcyjnych. To miejsce inspiracji dla przedstawicieli firm produkujących żywność: kadry zarządzającej, kierowników i specjalistów zajmujących się produkcją żywności, technologią żywności oraz utrzymaniem ruchu.

 

 

HORECA prezentowane są innowacyjne rozwiązania usprawniające pracę profesjonalnych kuchni, zwiększające zakres usług oferowanych przez lokale gastronomiczno-noclegowe, zapewniające bezpieczeństwo i komfort pobytu gościom restauracji czy obiektów noclegów. Co roku odwiedza go kilka tysięcy restauratorów, kucharzy oraz właścicieli i menadżerów obiektów wypoczynkowo-noclegowych.

 

Salon wzbogaca strefa kulinarna, w której odbywa się najbardziej prestiżowy konkurs w polskiej gastronomii – Kulinarny Puchar Polski.

 

Nasza firma po raz kolejny będzie brała udział w tym wydarzeniu. Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska i zapoznania się z ofertą!

Nasi doradcy chętnie odpowiedzą na Państwa pytania!

 

Czytaj także

PROJEKTY ODPOWIADAJĄCE NA POTRZEBY RYNKU
Zabi to wyspecjalizowana firma produkująca koła najwyższej jakości, jak również doświadczony zespół profesjonalistów w branży związanej z techniką ruchu i transportem wewnętrznym. Naszym najważniejszym celem...
Czytaj więcej
Łożysko – ważniejsze niż myślisz
Łożysko – ważniejsze niż myślisz   Koła firmy ZABI Sp. z o.o.  są wykonane z różnych materiałów w zależności od ich przeznaczenia. Rodzaj bieżni koła kółka, obręczy koła kółka,...
Czytaj więcej
WSPIERAMY PASJĘ - Bench Press
  Firma ZABI Sp. z o.o. oprócz swej działalności w branży przemysłowej poczyniła kroki w stronę patronatu jednej z pracownic – Anny Paluszik. Ania jest pracownikiem magazynu w jednej z naszych fili w Oświęcimiu....
Czytaj więcej
W dniach 15.04-18.04 firma ZABI będzie zamknięta
Szanowni Klienci!   W dniach 15.04.2022r. - 18.04.2021r. (piątek, sobota,niedziela,poniedziałek) dział handlowy oraz nasz sklep stacjonarny będzie zamknięty.  ...
Czytaj więcej