Usługi

Dbając o kompleksowość przedkładanej oferty nie zapomnieliśmy o wzbogaceniu jej o specjalistyczne usługi.

Obróbka skrawaniem realizowana w naszym firmowym centrum obróbkowym to jakość, szybkość i precyzja wykonania, natomiast wykonywanie wyprasek z tworzyw sztucznych na posiadanych przez nas nowoczesnych wtryskarkach to profesjonalna odpowiedź na zainteresowanie rynku usługami tego rodzaju.

Eksperci z działu technicznego są do Państwa dyspozycji – stąd zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty i kontaktowania się z nami w razie jakichkolwiek pytań.

ODCHYŁKI ZABI ISO 2768
W trosce o najwyższą jakość obsługi klienta oraz jakość wykonywanych usług informujemy że w przypadku gdy klient nie określa tolerancji wykonania elementów ciętych i giętych, firma ZABI domyślnie przyjmuje tolerancję wykonania wg. normy DIN ISO 2768 w klasie m. Odchyłki okreśone są wegług poniższych tabel:
Usługi obróbki skrawaniem
W obecnych czasach dobra, szybka i skuteczna obsłga klientów jest bardzo ważna. Cięcie kosztów przygotowania produkcji, skrócenie jego czasu i wykonanie wysokiej jakości produktu jest obecnie warunkiem niezbędnym do osiągnięcia wysokiej pozycji na rynku a co za tym idzie zysku, satysfakcji i sukcesu. W związku z zakupem nowoczesnego centrum obróbkowego firma ZABI zdobyła nowe możliwości produkcyjne. Bardzo duża precyzja, dokładność i szybkośc obróbki...
Usługi wykonywania wyprasek z tworzyw sztucznych na wtryskarkach
W związku z zakupem nowoczesnych wtryskarek do tworzyw sztucznych postanowiliśmy powiększyć naszą ofertę o usługi wykonywaniawyprasek, detali, elementów z tworzyw sztucznych. Głównymi tworzywami z których wykonujemy elementy są: poliamid PA6, poliamid PA66, poliuretan oraz polipropylen. Jeżeli posiadacie Państwo zapotrzebowanie na wykonywanie tego rodzaju usług zapraszamy do kontaktu z naszym działem technicznym. Kontakt do działu techniczego pod numerem telefonu...