O firmie

Kim jesteśmy?

 

 

Historia firmy ZABI Sp. z o.o zaczęła się w roku 1990 – na kanwie ogromnej wiedzy w branży przemysłowej oraz w odpowiedzi na potrzeby rynku.

Wtedy jednoosobowa działalność gospodarcza-„Ślusarstwo Produkcyjne ZABI”, dzisiaj marka ceniona w całym kraju, jak i za granicą, a wszystko z chęci wprowadzenia ulepszeń w technice ruchu i transporcie wewnętrznym.

Spełnienie potrzeb Klientów to dla nas za mało. Naszym celem jest przewyższyć Państwa oczekiwania!

Przełomowym momentem w historii naszej firmy był rok 2001, kiedy to ZABI zostało przekształcone w Spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością. Nie spoczęliśmy jednak na laurach, ale wręcz przeciwnie – jeszcze bardziej zmotywowało nas to, do poszerzenia możliwości firmy i jej ekspansji na nowe rynki. Dzięki temu z naszych innowacyjnych rozwiązań i oryginalnych technologii mogą korzystać nie tylko polscy fachowcy, ale i Klienci z innych krajów.

NASZE ODDZIAŁY W POLSCE I ZA GRANICĄ

Działalność prowadzimy na terenie Polski oraz Europy poprzez sieć oddziałów regionalnych w następujących krajach:

 

 

Polskie obiekty produkcyjne mieszczą się w Czańcu i Oświęcimiu.

  • Niemcy,
  • Czechy,
  • Litwa,
  • Słowacja.

Kluczowe czynniki naszego sukcesu

nasza wizja

Nasza misja

Zależy nam na identyfikacji potrzeb rynku oraz wymagań i oczekiwań klientów wraz z ich realizacją, dla pełnego zadowolenia i satysfakcji obu zainteresowanych stron.

nasza misja

Nasza wizja

Stawiając na dynamiczny rozwój i ciągłe rozszerzanie możliwości produkcyjnych, ciągle doskonalimy nasze wyroby – dla utrzymania pozycji lidera w branży przemysłowej.

nasza strategia

Nasza strategia

Obrane cele realizujemy przez unowocześnienie parku maszynowego, technologii oraz procesów, jak też nieustanne podnoszenie kwalifikacji zawodowych naszych pracowników.

Nasze nagrody i wyróżnienia

Troska o to, by każdy nasz produkt był realnym odzwierciedleniem naszych wartości i wysiłków, a równocześnie tym, czego szuka nawet najbardziej wymagający Klient została doceniona nie tylko doskonałymi wynikami sprzedaży, ale też licznymi nagrodami i wyróżnieniami. To dla nas duma, a dla Państwa pewność, iż na kołach i kółkach Zabi można naprawdę polegać!

DZIĘKUJEMY ZA WSPÓLNE 27 LAT!

JAKOŚĆ

Na każdym etapie produkcji

INNOWACYJNOŚĆ

Nowoczesne technologie

DOŚWIADCZENIE

Od 27 lat w branży

TRADYCJA

Zaufanie i bezpieczeństwo