Młotki, pobijaki i odboje gumowe, poliuretanowe

W ostanim czasie wiele firm poszukuje specjalnych narzędzi, które będą wytrzymałe o dużej żywotności a zarazem odpowiednio elastyczne a co za tym idzie nie niszczące powieżchni.

 

W odpowiedzi na tego typu zapotrzebowanie naszych klientów, przygotowaliśmy formy i wykonaliśmy kilkaset młotków i pobijaków tworzywowych. Klienci używający do tej pory młotki, pobijaki lub odbojniki gumowe, wypróbowali nasz produkt wykonany z poliuretanu. Opinie jak również ilość zamówionych egzemplarzy pozwalają sądzić, że produkty tego typu wykonane z poliuretanu sprawdzają się bardzo dobrze.

 

Produkty tego rodzaju muszą być elastyczne, nie niszczące powieżchni i nie pozostawiające śladów na przedmiotach z którymi mają kontakt. Używane są przez pracowników na liniach montażowych okien PCV, przy produkcji blachodachówki czy ceramiki. Specjalny rodzaj poliuretanu z atestem dopuszczającym kontakt z żywnością pozwala na używanie młotków z poliuretanu przy produkcji figurek czekoladowych, tabliczek czekolady i ciast.

 

 

Na zamówienie jesteśmy w stanie wykonać młotek, pobijak, lub zupełnie inny element o zupełnie innym kształcie.

 

Jeżeli mają Państwo pytania dotyczące tego rodzaju produktów nasz dział techniczny pozostaje do dyspozycji.

 

Kontakt do działu techniczego pod numerem telefonu 338109744 wew 27 lub mail: techniczny@zabi.pl