OGŁOSZENIE / WAŻNE INFORMACJE

                                                                                       

 

Drodzy Klienci, firma ZABI Sp. z o.o. produkcent kół, zestawów kołowych, rolek oraz wózków i akcesoriów do bram przesuwnych uprzejmie informuje, że w trosce o bezpieczeństwo zarówno Was – naszych Klientów, jak również naszego personelu w związku z pandemią koronawirusa ograniczamy możliwość osobistego kontaktu z naszymi Handlowcami.

 

Zmieniamy godziny pracy naszego działu handlowego a także ograniczamy możliwość wejścia na teren naszego stacjonarnego sklepu mieszczącego się przy ul. Dworskiej 22 w Czańcu.

 

Aby ograniczyć możliwość bezpośredniego kontaktu prosimy o wcześniejsze umówienie się w przypadku odbioru towaru lub zakupu. Będzie to możliwe po uzgodnieniu i potwierdzeniu przez naszych handlowcami. Prosimy w miarę możliwości o zapoznanie się i wybór produktów na naszej stronie internetowej gdzie znajdą Państwo szeroki wybór kół, zestawów kołowych, wózków do bram przesuwnych, rolek tworzywowych, rolek metalowych oraz różnych akcesoriów do bram przesuwnych.

Wszystkie towary w miarę naszych możliwości są również wysyłane wysyłamy kurierem.

 

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszym działem handlowym w godzinach od 6.00 do 16.00

 

Zapraszamy do śledzenia naszej strony internetowej www.zabi.pl gdzie będą się pojawiać wszelkie informacje o ograniczeniach w funkcjonowaniu naszego działu handlowego.

Na wszystkie pytania i niejasności dotyczące naszego asortymentu: kół, rolek i wózków do bram z chęcią odpowiemy mailowo lub telefonicznie.

Czytaj także

Obudowy spawane czy warto?
          Obudowa jest równie istotnym elementem zestawu kołowego co samo koło, dlatego jej wybór również powinien zostać dobrze przemyślany. Konstrukcja obudowy spawanej...
Czytaj więcej
TARGI BUDMA - POZNAŃ 2017 - ZAPRASZAMY!
W najbliższych dniach odbędą się Międzynarodowe Targi Budownictwa...
Czytaj więcej
MSV 2015 Brno 15-18 wrzesień - ZAPRASZAMY
Kolejna edycja targów MSV.   MSV 2015 to kolejna impreza targowa na której możecie nas Państwo spotkać. Jak co roku zapraszamy do Brna w dniach 15-18 września na spotkania z naszymi pracownikami. Targi MSV to ogromna...
Czytaj więcej
Oferta specjalna
   
Czytaj więcej