OGŁOSZENIE / WAŻNE INFORMACJE

                                                                                       

 

Drodzy Klienci, firma ZABI Sp. z o.o. produkcent kół, zestawów kołowych, rolek oraz wózków i akcesoriów do bram przesuwnych uprzejmie informuje, że w trosce o bezpieczeństwo zarówno Was – naszych Klientów, jak również naszego personelu w związku z pandemią koronawirusa ograniczamy możliwość osobistego kontaktu z naszymi Handlowcami.

 

Zmieniamy godziny pracy naszego działu handlowego a także ograniczamy możliwość wejścia na teren naszego stacjonarnego sklepu mieszczącego się przy ul. Dworskiej 22 w Czańcu.

 

Aby ograniczyć możliwość bezpośredniego kontaktu prosimy o wcześniejsze umówienie się w przypadku odbioru towaru lub zakupu. Będzie to możliwe po uzgodnieniu i potwierdzeniu przez naszych handlowcami. Prosimy w miarę możliwości o zapoznanie się i wybór produktów na naszej stronie internetowej gdzie znajdą Państwo szeroki wybór kół, zestawów kołowych, wózków do bram przesuwnych, rolek tworzywowych, rolek metalowych oraz różnych akcesoriów do bram przesuwnych.

Wszystkie towary w miarę naszych możliwości są również wysyłane wysyłamy kurierem.

 

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszym działem handlowym w godzinach od 6.00 do 16.00

 

Zapraszamy do śledzenia naszej strony internetowej www.zabi.pl gdzie będą się pojawiać wszelkie informacje o ograniczeniach w funkcjonowaniu naszego działu handlowego.

Na wszystkie pytania i niejasności dotyczące naszego asortymentu: kół, rolek i wózków do bram z chęcią odpowiemy mailowo lub telefonicznie.

Czytaj także

TARGI DREMA & POLAGRA 2016 – PODSUMOWANIE
  W dniach 13-16 września oraz 25-29 września odbyły się w Poznaniu największe w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej spotkanie ekspertów związanych z obróbką drewna – Międzynarodowe Targi Maszyn i Narzędzi...
Czytaj więcej
TARGI BUDMA - POZNAŃ 2017 - ZAPRASZAMY!
W najbliższych dniach odbędą się Międzynarodowe Targi Budownictwa...
Czytaj więcej
PODSUMOWANIE TARGÓW ,,DREMA’’ 2017
PODSUMOWANIE TARGÓW ,,DREMA’’ 2017   Firma ZABI Sp. z o.o. po raz kolejny wzięła udział Międzynarodowych Targach Maszyn i Narzędzi dla Przemysłu Drzewnego i Meblarskiego Drema.  Serdecznie dziękujemy...
Czytaj więcej
KOŁA I ZESTAWY KOŁOWE WIODĄCYMI PRODUKTAMI OFEROWANYMI PRZEZ FIRMĘ ZABI SP. Z O.O.
Koła i zestawy kołowe mają bardzo szerokie spektrum zastosowań w bardzo różnych dziedzinach życia dlatego też w ofercie firmy ZABI znajdują się różne rodzaje kół. Od bardzo małych kół, o niewielkich...
Czytaj więcej