Międzynarodowych Targach Budownictwa IBF

Międzynarodowych Targach Budownictwa IBF

23-26 kwietnia 2014 w Centrum Wystawienniczym w Brnie odbyły się Międzynarodowe Targi Budownictwa IBF. Firma ZABI Sp.z o.o. od 2009 roku bierze czynny udział w Targach IBF. Nasi specjaliści przez trzy dni przedstawiali Państwu naszą aktualną ofertę.

Serdecznie dziękujemy za odwiedzenie naszego stanowiska i zapraszamy ponownie !

 

 

 

 

 

 

Targi IBF Brno to największe wydarzenie z branży budowlanej odbywające się w Europie Środkowo-Wschodniej. W ramach targów odbędą się również międzynarodowe targi DSB Brno (Drewno i Budownictwo Brno), Mobitex (Międzynarodowe Targi Mebli i Wyposażenia Wnętrz), Envibrno (Międzynarodowe Targi Ekologiczne).

 

Największy w grupie Targów Budowlanych jest projekt IBF, który obejmuje praktycznie wszystkie dziedziny budownictwa. Wystawcy zaprezentowali m.in. narzędzia i materiały budowlane, materiały dekarskie, stolarkę budowlaną i otworową, maszyny i technologie budowlane, sprzęt do budowy dróg i mostów, chemię budowlaną, konstrukcje, usługi itp. W tym roku tematem przewodnim targów IBF było oszczędność energii i finansowanie.

Targi w Brnie to szeroka oferta branży budowlanej, obejmująca zarówno narzędzia i materiały budowlane, jak i duże maszyny oraz najnowocześniejsze technologie budowlane. To kompleksowa prezentacja rzemiosł, konstrukcji i projektów budowlanych, zastosowanie energooszczędnych technologii w budownictwie.

 

Targi Budowlane IBF/SHK, a także projekty URBIS i Envibrno należą do grona najważniejszych tego typu wydarzeń w Europie Środkowej. Swoim patronatem przedsięwzięcie objęły czeskie i światowe stowarzyszenia branżowe, wśród nich m.in. Związek Przedsiębiorców Budowlanych Republiki Czeskiej, Czeska Izba Inżynierów i Techników Budowlanych oraz Ministerstwo Przemysłu i Handlu. Dodatkowo Targi Budowlane IBF/SHK otrzymały certyfikat UFI, który przyznawany jest wyłącznie najważniejszym wydarzeniom targowym na świecie.

W 2014 roku w Targach IBF Brno uczestniczyło 831 wystawców z 19 krajów z całego świata, a liczba odwiedzających targi przekroczyła 60 000 osób.

Unikatowa prezentacja wszystkich aspektów mieszkaniowych i konstrukcyjnych domu, usług zarządzania w budownictwie, rozwiązań technicznych i sprzętu.

 

 

 

 

Czytaj także

Targi Agro Show 2023 wystartowały - JUŻ TAM JESTEŚMY!
22 września wystartowały Targi Agro Show 2023.   Do podpoznańskich Bednarów zjeżdżają się rolnicy z całego kraju, by wziąć udział w największej plenerowej wystawie branżowej w Europie.   Nasza firma...
Czytaj więcej
Dobór koła lub zestawu kołowego – podstawowe informacje dotyczące materiału, modelu czy parametru.
Dobór koła lub zestawu kołowego – podstawowe informacje dotyczące materiału, modelu czy parametru. Klasyfikacja kół i zestawów kołowych ze względu na budowę: Koło luzem (solo) Koło łożyskowane...
Czytaj więcej
Koła do zamiatarek
Zamiatarki przemysłowe to kolejne urządzenia w których montowane są koła produkowane przez ZABI. Dzięki naszym zestawom kołowym praca jest prostsza i przyjemniejsza a efekty zauważalne gołym okiem.      ...
Czytaj więcej
PROJEKTY ODPOWIADAJĄCE NA POTRZEBY RYNKU
Zabi to wyspecjalizowana firma produkująca koła najwyższej jakości, jak również doświadczony zespół profesjonalistów w branży związanej z techniką ruchu i transportem wewnętrznym. Naszym najważniejszym celem...
Czytaj więcej